Výsledkom postprodukcie je videofilm zobrazujúci najlepšie okamihy požadovanej akcie v rozlíšení 1080p, ktorý možno prehrávať na TV alebo ľubovoľnom mobilnom zariadení (Tablet, Mobil, Pc). Distribúcia videofilmu je zabezpečená formou DVD/USB/HDD nosičov v štýlovom, ručne zdobenom drevenom boxe a súčasne elektronickou formou prostredníctvom internetového online úložiska.

Čo všetko dostaneme ?

Snažím sa mať vždy za seba pripravenú náhradu, ktorá môže v deň akcie vycestovať a zdokumentovať vašu akciu.

Čo sa stane v prípade, že kameraman ochorie ?

Áno, celkový čas filmovania je vopred dohodnutý na základe vašich požiadaviek a môžete si ho dodatočne prispôsobiť vaším potrebám .

Je možné zmeniť časový rozsah filmovania ?

Na miesto akcie sa presúvam vlastnou dopravou. Strava a ubytovanie je vecou vzájomnej dohody a závisí od typu akcie, vzdialenosti a celkového času filmovania.

Požadujete zabezpečiť dopravu, stravu alebo ubytovanie ?

Čas trvania videofilmu stanovuje objednávateľ v závislosti od žánru spracovaného filmu. Pre akcie rodinného charakteru odporúčam celkovú dĺžku 110 minút.

Aký bude celkový čas videofilmu ?

Pochádzame z malej vinohradmi obklopenej dedinky ŠENKVICE, ktorá sa rozprestiera v Trnavskej pahorkatine 26 km východne od Bratislavy a 6 km od okresného mesta Pezinok. Mojím pôsobiskom je prevažne oblasť Západného Slovenska ale po vzájomnej dohode prídem nakrúcať kdekoľvek.

Odkiaľ pochádzate a kde pôsobite ?

Komerčne NIE, zaoberám sa hlavne tvorbou videofilmov. Fotografovaniu sa venujem vo voľnom čase, považujem to za celkom dobrý relax.

Okrem filmovania robíte aj foto ?

Zohľadnenie cestovných nákladov za prepravu filmovej techniky
a kameramanov na miesto konania akcie je vecou vzájomnej dohody. Doprava v okruhu 60 km je GRÁTIS, nad 60 km si účtujeme 0,20 €/1km + poplatok za parkovanie. Pri jazde do zahraničia, kde sú spoplatnené aj cesty 1. triedy a diaľnice, treba rátať aj s diaľničnými poplatkami.

Účtujete si za dopravu ?

Cena videofilmu je závislá od typu akcie, vašich požiadaviek, nákladov vynaložených na vyhotovenie (celkový čas filmovania, počet kameramanov, druh použitej techniky, nákladov na dopravu, vysporiadanie autorských poplatkov k hudobným dielam použitých vo filme) a samotnú distribúciu (počet/typ vyhotovených nosičov, druh balenia). O zaslanie cenovej ponuky pre požadovaný typ videofilmu si môže požiadať v menu: „Moje ponuka služieb„. (Obsah zaslanej ponuku je možné po vzájomnej konzultácií aktualizovať, podľa vašich požiadaviek).

Aká bude moja investícia ?

telefón: +421.903.246.769

Určite máte otázky. Rád vám na ne odpoviem.
Pondelok – Sobota: 9:00 – 20:00

Milan Maluniak – VIDEOMILAN
90081 Šenkvice, Cintorínska 10, Slovenská republika
E-mail: info@videomilan.sk
WhatsApp: +421.903.246.769
Skype: mmaluniak

GPS súradnice:
N 48.298143 / E17.352806
Zobraziť mapu

Číslo živnostenského registra: 107-15664
Živnostenský list vydaný: 1/3/2003
Okresným úradom v Pezinok
IČO: 40547060
QR: Naskenuj kontakt do mobilu

Kontakt

Suma za objednané služby uvedená v OBJEDNÁVKE je konečná. Navýšenie ceny dochádza v prípade dlhšieho čas filmovania ako bola dohoda alebo nečakaných poplatkov za parkovanie. Tieto sumy sú však s Vami vopred prekonzultované.

Budem niečo doplácať ?

Termín je rezervovaný po obdržaní potvrdzujúcej SMS správy (e-mailu), ktorá obsahuje nasledujúce informácie: číslo objednávky, termíne akcie, výšku zálohovej platby, meno kameramana a telefonický kontakt .

Kedy je termín rezervovaný ?

Štandardná doba spracovania sa pohybuje v rozmedzí 1 až 6 týždňov, pričom je ovplyvňená mnohými faktormy (množstvo natočeného materiálu, termínom dodania dohodnutých materiálov, triedením foto/video záberov
a samotným časom renderovania zapracovaných filmových korekcií.). Mojou snahou je vybaviť každú objednávku v čo najkratšom čase (O stave vašej objednávky sa môžete priebežne informovať v Klient zóne, pripadne prihlásením sa k odberu RSS správ).

Aká je doba spracovania ?

V prvom rade si vyžiadajte predbežnú cenovú ponuku, preverte dostupnosť kameramana na požadovaný termín akcie a dohodnite si termín stretnutia. Pokiaľ sa nemôžete stretnúť osobne z akéhokoľvek dôvodu, vieme stretnutie realizovať prostredníctvom SKYPE. Účelom stretnutia je bližšie sa spoznať, prekonzultovať vaše požiadavky ohľadom filmovania a detailne sa oboznámiť s priebehom akcie. Po vzájomnej dohode dôjde k odsúhlaseniu objednávky, ktorej súčasťou je aj špecifikácia mojich povinnosti ako kameramana, rozsah filmovania, spôsob odovzdania videofilmu a detaily ohľadne celej akcie tak, aby bol chránený klient ale aj kameraman.
Po uhradení rezervačného poplatku je termín rezervovaný.

Rozhodli sme sa využiť vaše služby, aký je ďalší postup ?

Áno z vašich domácich videonahrávok a fotografií vytvorím atraktívnu videoprezentáciu, ktorá príjemné oživí spomienky na uplynulé roky.
Ak chcete aj vy prekvapiť svojich hostí peknou videoprezentáciou, dohodnite sa na jej výrobe a dodanie pred samotnou akciou.

Zapracujete do videofilmu naše foto a video ?

Obdržaním cenovej ponuky máte k dispozícií 3 dni na akceptovanie alebo zamietnutie zaslanej ponuky. (Termín je rezervovaný bezplatne.) Po uplynutí stanovenej lehoty, bude rezervácia termínu zrušená o čom Vás budem informovať formou SMS (e-mailu).

Kedy je rezervácia nezáväzná ?

Natočený videozáznam je zhotovení v rozlíšení 1080p (FULL HD), pre zachovanie kvality filmu odporúčame vykonať finálny export na nosiče HDD/USB formát NTFS s použitím video kódeku (H.264)/formát MKV 

V akej kvalite bude videofilm ?    /

    CAPTCHA: Matematická otázka

    Napíšte mi správu